Problémy s erekciou trápia mužov bez ohľadu na vek. Aj keď sú tieto ťažkosti citlivou témou, netreba ich podceňovať a začať konať skôr, než ovplyvnia sexuálny život. Doplnky výživy na podporu erekcie vám pomôžu skvalitniť erekciu a získať opäť sebavedomie.
Súčasný trh je doslova pohltený rôznymi tabletkami na podporu erekcie a teda výber toho najlepšieho nemusí byť vôbec jednoduchý. Aby sme vám uľahčili vaše rozhodnutie a ušetrili čas, starostlivo sme porovnali všetky produkty na základe zloženia, ale i užívateľských skúseností a vybrali sme pre vás to najlepšie. 

erekcia 4
Nápoj na podporu erekcie s prírodným zložením Proerecta Shot vznikol kombináciou účinných bylinných extraktov a dôležitých aminokyselín. Zloženie pozostáva z extraktov koreňa ženšenu, kotvičníka, guarany, rhodioly rosea a tiež aj z extraktu hroznových jadierok. Z aminokyselín sa v prípravku nachádza Arginín a Citrulín. Ženšen je častou súčasťou prípravkov určených na podporu erekcie, a to vďaka svojej schopnosti zvyšovať prietok krvi, čo pozitívne vplýva na kvalitu erekcie. Veľmi podobné účinky má aj kotvičník zemný, ktorý zvyšuje libido, zlepšuje erekciu a priaznivo vplýva na sexuálne zdravie mužov. Okrem toho tiež chráni bunky pred oxidačným stresom. Extrakt z hroznových jadierok je prírodným mixom chemických zlúčenín, ktorý zvyšuje prietok krvi v celom organizme, teda i v penise. Rhodiola pomáha bojovať s telesnou únavou a znižuje vyčerpanie.

erekcia 3

O nabudenie, zvýšenie duševnej, ale i fyzickej výkonnosti sa zas stará Guarana. Aminokyseliny L-Arginín a Citrulín zaisťujú v ľudskom organizme zlepšenie prietoku krvi a tiež aj skvalitnenie erekcie. Ich dôležitosť však spočíva aj v schopnostiach znižovať únavu a naopak zvyšovať výdrž počas fyzických aktivít. Veľkým plusom tohto prípravku je jeho tekutá forma, vďaka ktorej sa Proerecta Shot vstrebáva rýchlejšie než kapsuly či tabletky a účinky sú tak okamžité.
Dávkovanie
Proerecta Shot sa užíva veľmi jednoducho. Stačí dobre pretrepať fľaštičku a vypiť naraz celú dávku pol hodinu pred plánovaným stykom.