Produkty

Vďaka plastu si môžeme posielať čokoľvek

Poštové služby pred sto rokmi boli na podstatne nižšej úrovni ako dnes, lepšie povedané, zodpovedali dobe a možnostiam, v ktorých ľudia žili. Dnes sa nad mnohými maličkosťami nezamýšľame, všetko už považujeme za samozrejmosť ako by to bolo odjakživa tak. Nie je to pravda, mnohé materiály sa do života dostali nedávno a sme za ne vďační, pretože nám do značnej miery uľahčujú bežný život.

Spoľahlivé balenie je základ

Množstvá tovarov, ktoré prejdú našimi rukami a ktoré kupujeme či dávame, je enormné. Každý jeden kúsok však potrebujeme aj vhodne zabaliť či vložiť do adekvátneho obalu, aby boli splnené základné požiadavky na ich udržanie v požadovanej kvalite či v celosti. V tejto oblasti nám neoceniteľnú službu robia plastové obálky, ktoré slúžia na balenie najrozličnejších predmetov, tovarov a vecí, potravín či surovín a podobne a pri posielaní zásielok s obsahom, ktorý nie je vhodný do papierovej obálky či kartónovej škatule.

Vhodnú obálku nájdete na pošte

Plastové obálky sú nepriedušné, teda neprepúšťajú vzduch, ale ani vodu a vlhkosť, sú pevné, majú uzatváranie lepiacim pásikom alebo zipom či posuvným jazdcom, veľkostne sú plastové obálky rozdelené do niekoľkých rozmerov a aj farebné prevedenie je v širokom spektre, počnúc bielou, čiernou cez všetky pastelové odtiene až po čiernu či holografickú obálku. Baliť môžeme predmety najrozmanitejších tvarov, niektoré sú ostré či krehké a podľa týchto vlastností je dobré vyberať si aj príslušnú hrúbku obálky. Môžu byť v 50, 60, 70 a 90 mikrometroch, niektoré sú z vnútornej strany čierne, čo dokonalo ukryje všetko vo vnútri pred zrakmi nepovolaných. V plastových obálkach tak nemá šancu vlhkosť, prach či iné nečistoty alebo škodcovia, dokonca obsahu neuškodí ani slnko, takže vaše darčeky či predmety iného charakteru budú po celý čas prepravy v spoľahlivom obale. Nič sa z nich ani nevytratí či nevysype, takže adresát bude so zásielkou určite spokojný.

Mohlo by se vám také líbit...