Služby

Matcha pre každého

Či už počas dňa dávate prednosť káve alebo čaju, mali by ste zbystriť pozornosť. Vymeňte klasickú kávu a čaj za veľmi obľúbený produkt, ktorý je známy už po celom svete. A tým je Matcha. Matcha prášok alebo Matcha čaj sú originálne listy zeleného čaju pestované v Japonsku a ďalšou procedúrou spracovávané na prášok. Zelený Matcha prášok je už distribuovaný do každého kúta na svete. Matcha je skutočne celosvetovo známy a obľúbený produkt. Ale prečo? Poviete si čaj ako čaj. No vôbec to tak nie je. Porciované čaje z obchodu sa často krát za čaj ani nedajú považovať.

matcha latte

Aj keď sľubujú účinok podľa ich zamerania, aktívnych látok a bylín je vo vrecúšku minimálne množstvo. Práve preto, ak chcete skutočne kvalitný čaj, Matcha je pre vás to pravé riešenie. Matcha prášok nie je žiadny umelý produkt. Je to čisto prírodný zelený čaj, vysokej koncentrácie a silnej chuti. Lístky Matcha zeleného čaju majú veľké množstvo minerálov, vitamínov a antioxidantov, ktoré môžete do tela dostať jednoducho v podobe Matcha čaju alebo latte. Základom je Matcha prášok, ktorý si už pripravíte podľa vlastnej chuti. Najčastejšie sa Matcha pripravuje v podobe čaju. Matcha prášok sa zaleje vodou o teplote 60 stupňov celzia.

matcha čaj

Pre výraznú chuť zeleného čaju môžete svoju šálku Matcha čaju ochutiť sladidlom. V prípade, že ste kávičkár, je možnosť Matcha prášok pripraviť v podobe latte. Jednoducho vymeníte vodu za mlieko. Či už teplé alebo studené, podľa toho na aký spôsob máte latte radi, v šejkri napeňte mlieko, pridajte Matcha prášok a sladidlo a chutné latte z matchy máte hotové. Do Matcha latte sa najviac hodí javorový sirup. Ak hľadáte kvalitný Matcha prášok, ktorý si môžete doma dopriať každý deň, navštívte stránku totalvital.sk. Takto si môžete pripraviť šálku obľúbeného matcha čaju aj doma. Ale čoraz viac kvalitných kaviarní už do svojej ponuky tieto obľúbené nápoje z matchy zaradilo.

Mohlo by se vám také líbit...