Produkty

Šiltovky ktoré majú šmrnc

Trenchtown Vám prináša moderné značkové šiltovky vhodné pre dámy, pánov a deti. Ponúkame Vám možnosť vybrať si značkovú kvalitnú šiltovku pre seba aj svoju rodinu. Manžel, deti….Podškrtnete tak svoj spoločný štýl a budete jedinečný. Naše šiltovky sa vyznačujú moderným dizajnom a štýlom, ktorý každá značka šiltoviek má svoj vlastný. Na trhu je obrovské množstvo rôznych šiltoviek no len na TRENCHTOWN nájdete kvalitné, značkové šiltovky od viacerých popredných značiek. Šiltovky ponúkame skutočne pre každého ako je žena, muž, dieťa. Už dávno šiltovky nepatria iba športovcom a iba mužom.

dieťa matka

U nás nájdete aj dámske šiltovky https://trenchtown.sk/kategoria-produktu/siltovky/. Nájdete tu napríklad veľmi známu a populárnu značku ako je GOORIN Bros. Jedná sa o klobúkovú spoločnosť, ktorá sa preslávila vďaka moderným šiltovkám, ktoré sa vyznačujú štvorcovými vyšívkami na prednej časti šiltovky. Na nášivkách nájdete potlač rôznych zvierat. Šiltovky od GOORIN Bros. sú príjemné na nosenie, pohodlne sadnú na každú hlavu a ich zadná časť je šitá so sieťoviny, čo prináša značný komfort pri nosení najmä v horúcich letných dňoch. Sú vhodné pre dospelých ale aj pre deti, na ich zadnej strane sa nachádza šikovný patent pre nastavenie potrebnej veľkosti podľa obvodu hlavy. Šiltovky od GOORIN Bros. uprednostňuje mnoho známych celebrít a tým im robia kvalitnú reklamu. V ďalšej ponuke značkových šiltoviek od Trenchtown sa môžete stretnúť s taktiež známou značkou akou je 47 Brand.

otec a syn

Jedná sa taktiež o popredných výrobcov okrem iného aj týchto značkových a kvalitných šiltoviek. Ich logo respektíve značka nesie v sebe športového ducha. Vyrábajú oblečenie, čiapky a šiltovky najpopulárnejších športových týmov na svete. Šiltovky značky 47 Brand môžete nájsť vo viacerých variantoch prevedení, či už šiltovku celú šitú zo zmesi vlny a akrylu ako je napríklad krásna oranžová šiltovka NEW YORK YANKEES 47 Brand s bielym vyšitým logom známeho športového týmu na prednej strane alebo šiltovku so sieťkou na zadnej strane ako je napríklad maskáčová šiltovka NY YANKEES s už spomínanou sieťkou a bielym vyšívaným logom. Výber je skutočne bohatý a je len na Vás o ktorý krásny kúsok si obohatíte svoju zbierku.

Mohlo by se vám také líbit...