Produkty

Riflové legíny, ktoré vytvarujú zadok

Chic, aj pohodlné

Legíny sú obľúbeným kúskom v šatníkoch už nejaký čas. Určite ich má takmer každá z nás. Ukotvili svoju pozíciu v prvom rade najmä ako športové oblečenie. Kto už by dnes športoval a cvičil v teplákoch ? Všetky dámy majú na cvičenie legíny už nejaký ten čas. Pohodlie a chic napasovaný strih, ktorý aj dobre vyzerá a aj je veľmi pohodlný a nezavadzia, sa predsa nedá nepoužívať. No v poslednom období prechádzajú legíny viacerými módnymi inováciami. Legíny sa začali šiť v rôznych farbách, prevedeniach, materiáloch a strihoch. Jemné detaily z nich môžu spraviť veľmi zaujímavé módne kúsky.

riflovina

Riflove leginy s vysokym pasom

Jedným z príkladov, ako sa môžu legíny stať veľmi zaujímavým chic kúskom v šatníku, sú napríklad riflové legíny s vysokým pásom. Od napasovaných jeansov ich odlišuje to, že nemajú zips, ani gombíky, ani rázporok, ako sme zvyknutí u riflí. Obliekajú sa jednoducho natiahnutím, ako každé legíny. Materiál vyzerá ako riflovina a detaily na riflových legínach napodobňujú jeany. Nosia sa neskutočne pohodlne, nakoľko obsahujú až 82-85% bavlny a zvyšok je elastan, aby sa mohli dokonale prispôsobiť postave. Vysoký pás zakrýva mnohé nedokonalosti v oblasti bokov a bruška. Postava tak vyzerá lepšie a vytvarovane.

sijaci stroj a riflovina

Double Push Up efekt od Allsort.sk

Ba čo viac! Modely v e-shope Allsort.sk majú okrem toho ešte jednu vychytávku, tzv. Double Push Up efekt. Perfektne vytvarujú zadok. Je to vďaka špeciálnemu strihu v oblasti zadku, ktorý ho opticky i elasticky pekne tvaruje. Všetky výrobky sú veľmi kvalitné, o čom svedčia pozitívne hviezdičkové referencie. Okrem toho mnohí iste oceníte, že sú vyrobené na Slovensku. V modrej alebo čiernej farbe iste zahviezdite na každej párty alebo posedení s priateľmi. Urobte si radosť s krásnymi a pohodlnými legínami od Allsort.sk ešte dnes!

Mohlo by se vám také líbit...