Služby

Sami si môžeme určiť spôsob akým zrelaxujeme a vyčistíme si hlavu

Možností ako si doplniť energiu je nekonečné množstvo a záleží len na každom z nás akým spôsobom mu to vyhovuje. Možno sa radi obraciame na našich predkov a berieme si príklad zo starých učencov, ktorých múdrosť platí aj dnes. Prežívame modernú rýchlu dobu, náročnú na zvládanie viacerých funkcií naraz, preto je viac ako nutné vedieť aj relaxovať a odbúravať stres.

Masáž celým telom dokáže vzrušiť

Zo starých liečivých umení môžeme využívať spôsoby ako načerpať čo najviac energie aj tej sexuálnej, ktorá prebudí energetické pole nášho tela. Takým umením je aj tantra či tantrická masáž. Pri nej sa využíva sila zmyselných dotykov práve na prísun sexuálnej energie, takisto je eroticka masaz jej úlohou prebudiť mýtickú energiu -spiace kundaliní a rozšíriť ju zo spodnej oblasti chrbtice po celej jej dĺžke, čím sa podporuje hojenie. Okrem toho dokáže aj uvoľniť fyzickú či duševnú bolesť a spojiť milovníkov.

Pri tantrickej masáži dochádza k celkovému uvoľneniu duševnej a fyzickej stránky organizmu, oddýchne si tak človeka ako celok a odporúča sa nielen unaveným ľuďom, ale aj tým, ktorí sa trápia v ťažkých životných situáciách. Ochutnať ju môžu ľudia, ktorí túžia po novej sexuálnej energii a chcú ukojiť svoje zmysly, tantra zaistí prežitie vzrušenia a silného erotického pôžitku.

Masáž podporia aj pomôcky, napríklad esenciálne oleje, ktoré krásne voňajú, upokojujú a zároveň spríjemňujú všetky dotyky na pokožke. Svojim zrelaxovaním prispejete k celkovému uvoľneniu, ale aj podporou imunitného systému. Zákazník je donútený „vypnúť“ mozog a sústrediť sa iba na vzrušenie a precítiť každý dotyk, ktorý prinesie príjemné a slastné pocity až k vyvrcholeniu.

Staré učenie a umenie je stále aktuálne

Internetové stránky salónov prinášajú ponuku typov masáží, dievčat či žien na profesionálnej úrovni a veľmi príjemnú, vzrušujúcu masáž podľa vlastných preferencií, tie si určujete vy, zákazník, ktorý má možnosť výberu. Zo salóna budete odchádzať upokojený a uspokojený, s uvoľneným telom a čistou „hlavou“.

Mohlo by se vám také líbit...