Produkty

Sklenené posuvné dver LMmont

Hľadáte spôsob, akým uzavrieť priestor, no klasické dvere vám neprídu ako najelegantnejšie riešenie? Spoločnosť LMmont má ponuku práve pre vás!

Sklenené posuvné dvere Lmmont.sk sú „in“ ako nikdy predtým. Kombináciou tých najlepších aspektov dverí vzniknú práve tieto. Priehľadné, aj matné (pieskované), prípadne gravírované na objednávku sú vhodné do interiéru, ako aj exteriéru. Dvojkrídlové aj jednokrídlové, posuvné do jednej, či dvoch strán – opticky zväčšujú priestor, nerušia ľudské oko, no zároveň umožňujú súkromie v podobe zvukovej bariéry. Vhodné do ktorejkoľvek miestnosti vášho domova, ako aj do komerčných priestorov, či verejných stavieb. Vyzerajú jednoducho perfektne v kombinácií s každou farbou a materiálom steny. Možno bez ostychov povedať, že sklenené posuvné dvere sú jednoducho pre každého.

dom hlinikové okná

Keďže je posuvný mechanizmus dverí upevnený koľajničkami priamo na stene, nezaberá miesto do priestoru. Aj preto je vhodný práve do menších miestností ako je napríklad kúpeľna, či do prechodných a často navštevovaných miestností, napríklad do kancelárie. Dvere sa krásne vynímajú nielen v menších, no aj vo vačších priestoroch, či halách, kde samozrejme pôsobia ako zvuková bariéra a zároveň tepelná izolácia. Vďaka absencii mohutného rámu, na ktorý sme zvyknutí pri obyčajných, klasických balkónových dverách, nerušia pohľad na terasu, či balkón a môžete si tak vychutnať ten najkrajší výhľad celoročne – v lete úplne rovnako ako v zime.

Sklenené posuvné dvere sú naozaj tým najmodernejším, najelegantnejším a najpraktickejším riešením.

ukotvenie posuvných sklenených dverí

Ak vás tento typ dverí zaujal, neváhajte nás kontaktovať emailom, či na telefónnom čísle ktoréhokoľvek z našich pracovníkov. V prípade záujmu o cenovú ponuku stačí len pár klikov a my vám ju obratom zašleme. Ak stále váhate, navštívte našu stránku. Veríme, že ak ešte nie stále ste presvedčení, naše designy vás presvedčia.

Mohlo by se vám také líbit...