Produkty

Ponuka led trubíc od spoločnosti LEDprodukt

Led technológia v oblasti osvetlenia priniesla množstvo výhod oproti predchádzajúcim riešeniam na trhu. Taktiež aj pri osvetlení pomocou trubíc. V porovnaní s klasickou trubicou, známou ako neónová, by ste rozdiely hľadali len ťažko. Na prvý pohľad pôsobia rovnako, rozdiel sa skrýva v použitej technológií. Led technológia ponúka oproti klasickej neónovej trubici neporovnateľne nižšiu spotrebu elektrickej energie. Ta sa samozrejme, pozitívnym spôsobom, premieta na celkových nákladoch za osvetlenie.

led-trubica-t8-9w-600mm-studena-biela

Ďalšou veľkou výhodou je ich dlhšia životnosť a taktiež bezúdržbovosť, vďaka čomu sa osvetlenie pomocou led trubíc stáva efektívnejšie a ekologickejšie. Pri zažnuti svetla pomocou neónovej trubici dochádza k blikaniu a svietivosť prichádza s časovým oneskorením. K tomuto pri použití led trubice nedochádza, zároveň ihneď po zapnutí zabezpečuje okamžitú 100 percentnú svietivosť. Svietenie pomocou trubíc je veľmi obľúbená forma osvetlenia. Využíva sa už nesporne dlhý čas a to najme v domácnostiach, kancelárskych budovách, ale aj v priemysle.

led-trubica-t8-600mm-neutralna-biela

Veľkou výhodou led trubice spočíva aj v tom, že v prípade, že ste v minulosti využívali osvetlenie pomocou neónových trubíc, jednoduchým spôsobom môžu byť nahradené za modernejšie a efektívnejšie riešenie bez veľký úprav a zásahov. Na trhu dnes však môžete nájsť aj svietidlá, ktoré sú prispôsobené k použitiu led trubíc. Ich výhodou je, že ponúkajú jednoduchšiu manipuláciu bez ďalších zásahov a sú technicky jednoduchšie a vyspelejšie. Led trubice https://www.ledprodukt.sk/61-led-trubice-t8 sa ponúkajú v rôznych rozmeroch, príkonoch, pätici a taktiež farby svietivosti. V ponuke môžete nájsť farby svietivosti, ako studenú, teplú, ale aj neutrálnu bielu. Všetky ponúkané led trubice sú kvalitné a certifikované produkty, ktoré sú k tomu ešte dostupné za veľmi prijateľné ceny.

Mohlo by se vám také líbit...