Produkty

Aj v pracovnom procese môžeme byť elegantné

V súčasnosti je móda veľmi tolerantná, dnešné ženy nemusia riešiť čo si na seba oblečú, napríklad nohavice sa stali neoddeliteľnou súčasťou každodenných outfitov, pretože sú pohodlné a zároveň dokážu vyzdvihnúť prednosti ženskej postavy. Nosíme ich takmer stále, no ani šaty sa úplne nevytratili.

woman-6693617_1280

Šaty pridávajú na ženskosti

Obliekať sa každý deň je nutnosť, ale zároveň aj dosť náročné, pretože si to vyžaduje neustále premýšľanie a kombinovanie jednotlivých kúskov s doplnkami, aby sme dosiahli ucelený look. Vďaka možnosti obliekať sa športovejšie a ležérnejšie to nemusí byť až taký problém, no z času na čas nás prepadne chuť dať si na seba niečo ženskejšie, napríklad šaty. To, že noblesné udalosti si vyžadujú veľké róby a dlhé slávnostné šaty, je jasné, no aj do práce je možné prísť v šatách, samozrejme v takých, ktoré sa tam hodia.

Zamestnanie, ktoré vykonávame v kancelárii, umožňuje a možno si aj vyžaduje outfit v podobe šiat, elegantných a zároveň decentných, v strihoch, ktoré siahajú minimálne po kolená a neodhaľujú veľa nahej pokožky. Mali spĺňať etiketu správneho pracovného oblečenia, materiály treba vyberať také, ktoré sa nekrčia, nie sú lesklé, vo veľmi nápadných vzoroch či veľmi vyzývavé, tie si nechajme na párty či oslavy. Pri nákupoch sa môžeme nechať inšpirovať módnymi poradcami a vyberať z ponuky, ktorá je v eshopoch veľmi pestrá.

fashion-3805026_960_720

Najbežnejšou dĺžkou šiat do práce je strih po kolená, napríklad v oversize štýle, vyrobené z kvalitného nekrčivého materiálu, s rukávmi v tvare netopiera a viazaním v páse. šaty do práce Sú navrhnuté tak, aby si ich mohli obliecť ženy viacerých veľkostí, pretože materiál tvorí 95% bavlny a 5% je elastanu, ten dovoľuje modelu prispôsobiť sa tvaru tela a žena sa v nich tak bude cítiť pohodlne.

Ženám pristanú aj kostýmy

Šaty do práce môžu byť pekné, nápadité a zároveň decentné, nepotláčajú ženskosť, práve naopak, do popredia sa dostáva pekná silueta postavy ženy a nechávajú vyniknúť samotnú osobnosť ženy.

Mohlo by se vám také líbit...