Produkty

Doplnok vo forme strieborného šperku

Všednosť každého dňa zmeníte zaujímavým strieborným šperkom a rovnako výnimočnosť danej chvíle umocníte elegantným strieborným doplnkom vo forme šperku. Strieborné šperky sú preto jedinečné a zároveň aj originálne a dodávajú ženám pocit krásy a pôvabu vždy a pri každej príležitosti.

jewel-3990596_640

Kolekcia strieborných šperkov strieborne sperky je nevyčerpateľná, má množstvo kombinácií vo forme strieborných retiazok rôznych dĺžok, strieborných náušníc od výmyslu sveta, luxusných brošní, moderných náramkov aj vrátane trendových príveskov, prsteňov, tak ženských náhrdelníkov ale aj pánskych retiazok.

Kvalita je zaručená, symbolizuje ju punc na vnútornej strane šperku, ktorý je vyjadrením čistoty použitého striebra 925/1000, čo znamená takmer 100% zastúpenie striebra v použitej zliatine na výrobu šperku.

Strieborný šperk je vždy elegantný, samotné striebro poskytuje vzácne kovové odlesky, ktoré spolu s použitými drahými kamienkami na šperkoch vytvárajú luxusnú harmóniu, najmä v prípade bielych elegantných zirkónov, ale aj v iných farebných kombináciach vzácnych kameňov.

bracelet-1198740_640

Striebro má aj medicínsky rozmer-lieči a dezinfikuje a psychicky podporuje organizmus. Ponúkaná kolekcia je vhodná aj pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou a nemusia sa obávať dotyku so šperkom.

Ponúkané sety sú unikátmi a predstavujú dokonale zladené strieborné šperky farebne, štýlovo, podĺa tvaru, vzoru a dokonca aj podľa účelu využitia. Cenovo primerané kombinácie náušníc a strieborných prsteňov sú vhodné aj na bežný deň a ženy ich obľubujú pre krásu a možnosť zmeny.

Luxusné brošne dodajú oblečeniu magický nádych a sú skutočne výnimočným doplnkom, ktorý je skvostom sám o sebe.

Móda má veľa možností a ponúkaná kolekcia s ňou kráča v modernom duchu a ponúka kvalitu za rozumnú cenu, široký výber, originalitu, luxus a jedinečnosť pre každú dámu ale aj pre mužov.

Je to bodka na záver, ktorá ale veľa znamená.

Mohlo by se vám také líbit...