Produkty

LED pásy s 5 ročnou zárukou

Dnes Vám ponúkneme led pasy ledprodukt.sk, ktoré Vám osvetlia, zútulnia a spríjemnia priestory v ktorých sa nachádzate. LED pásy sú s 5 ročnou zárukou a u nás sú dostupné v rôznych prevedeniach, dĺžkach, s prúdovým driverom, celé sady a mnoho ďalších. Ponúkame najnovšie dostupné LED pásy, v troch základných farebných variantách. Teplá biela je variant, ktorý je vhodné zvoliť do priestorov na oddych a relaxovanie. Jej svetlo je príjemné, pôsobí teplo a vyžaruje jemne žltý odtieň. Jej farebný index sa uvádza 2700K-3500K. Ďalším variantom je Neutrálna biela. Táto farba je skutočne neutrálna, jej index svietenia je 4000K-4500K, čím predstavuje zlatý stred medzi teplou bielou a studenou bielou.

studená biela

Jej využitie oceníte v priestoroch na relax a oddych ako je obývačka, denná miestnosť a podobne, kde toto svetlo na Vás nebude pôsobiť nijako rušivo a nenamáhate si pri ňom oči. No rovnako aj v priestoroch určených na prácu ako je pracovňa, kancelária a iné…Pri tomto svetelnom variante sa dá robiť skutočne všetko, čo potrebujete. Tým pádom sa neutrálna biela stala najvhodnejším farebným typom LED osvetlenia. Samozrejme, spomínali sme tri základné farebné varianty, čím sa dostávame k tretiemu farebnému variantu a to je Studená biela s indexom svietenia 6000K-6500K. Jej svetlo je s modrastým nádychom, preto pôsobí chladnejším a ostrejším dojmom. Taktiež ako neutrálna biela je vhodné na pracovnú činnosť, no aj všade tam, kde máte tmavšie priestory ktoré potrebujete kvalitne osvetliť ako sú sklady, pivnice, schodiská a podobne.

teplá biela

Ako ste si určite všimli, všetky svetelné zdroje sa uvádzajú v kelvinoch pod označením K. Toto označenie je pri výbere svetelného zdroja dôležité, pretože určuje parametre farebnosti svetla, keďže ako už vieme, biela nie je vždy iba biela, má viac odtieňov. Preto si pri výbere farebnosti osvetlenia všímajte tento index svietenia podľa ktorého budete vedieť, že čím je parameter vyšší, tým bude svietenie chladnejšie až ostrejšie a naopak, čím bude parameter nižší, tým bude svietenie teplejšie a jemnejšie.

Mohlo by se vám také líbit...