Služby

Firma Marek Uhliarik

Nájsť naozaj dobrého architekta, ktorý má svoj vlastný štýl a zároveň splní vaše požiadavky ohľadom stavby je veľmi ťažké. Mnoho architektov nemá cit pre krásu, ktorý táto profesia vyžaduje a potom dochádza často k nezhodám a nespokojnosti na strane zákazníka. Práve preto vám dnes chceme predstaviť firmu, ktorá sa architektúre venuje už niekoľko rokov a o jej dobrom mene a kvalite svedčia hlavne stovky spokojných zákazníkov. Touto firmou je firma Mareka Uhliarika, ktorý je hlavný architekt.

exterier-vilky-od-marek-uhliarik-architects

Ich špecializáciou sú najmä obytné domy, bytové bloky či rodinné domy. Okrem toho sa venujú aj dizajnu interiéru. Samozrejme, že si u nich môžete objednať i služby návrhu verejných a obchodných budov či rôznych rezidencií. Ich hlavným mottom je individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Vždy dopodrobna prediskutujú požiadavky, ktoré sú základom pre návrh stavby. Vo svojej práci využívajú profesionálne poznatky z odboru architektúry a v návrhoch máte zaručenú eleganciu a praktickosť v jednom. Svoje stavby nevnímajú iba ako prácu, ktorú musia urobiť ale ako tvorbu umeleckého diela pre svojich klientov.

arch

O Marekovi Uhliarikovi hovoria zákazníci ako o kvalitnom architektovi, s ktorým sa dá dohodnúť na všetkých detailoch a robí svoju prácu nadpriemerne dobre. Spolupracujú s ním aj rôzne zdravotnícke zariadenia, ktoré ho odporúčajú vďaka svojej ústretovosti a zodpovednosti. Vie sa dokonale vcítiť do nového dizajnu, no zároveň je plán budovy vždy spracovaný veľmi prakticky. Taktiež o ňom hovorí aj finančný riaditeľ, ktorý s ním dlhodobo spolupracuje a architekta by nemenil, či už ide o budovy v jeho pracovnej sfére alebo rodinný dom, kde býva.

Ak hľadáte naozaj šikovného architekta, nemali by ste váhať a skúste firmu práve architekta Uhliarika. Tento výber nebudete ľutovať a budete nadmieru spokojní s architektovou prácou.

Mohlo by se vám také líbit...