Služby

Spomienky, ktoré sa nevymažu

Máme 21. storočie a klasické fotoaparáty na film neskôr nahradili digitálne, no ani tie už nemajú v našich domácnostiach miesto. Veľká väčšina populácie žiaden fotoaparát už nepoužíva a všetky svoje spomienka zachytáva na svoje mobilné fotoaparáty. Je to však správne? Jedným z rizík je možnosť zlyhania technológie. Mobil môžete stratiť alebo sa vám môže poškodiť. A povedzme si pravdu, koľkí si svoj obsah telefónu zálohujú? Dalším rizikom je tiež kvalita fotografií. Keď zachytený moment otvoríte na displeji, žiadna tragédia to nie. Ste spokojný a fotky si prezeráte jednu za druhou. Problém však môže nastať pri zväčnení fotografií. Veľa ľudí sa sťažuje na zlú kvalitu fotiek v tlačenej podobe. Za to môže práve mobilný telefón. Preto aspoň na spomienky z väčších akcií či dovoleniek by ste mali používať bežný fotoaparát. Potom je tu možnosť krásnych, tlačených fotiek.

fotografie

Spomienky v tlačenej fotke Fotkyzababku ponúkajú široký výber prevedenia vašej fotografie do tlačenej podoby. Jednou z možností je klasická vytlačená fotografia. Tie si môžete ukladať do fotoalbumu a vaše spomienky budú zachytené na jednom mieste dlhé roky. Môžete ich ukazovať rodine a spoločne spomínať. Doba ide ale predsa dopredu a čoraz viac sa stávajú obľúbené fotoobrazy.

fotoaparát

Je to možnosť zarámovania vašej fotografie. Na stránke fotkyzababku.sk si môžete zvoliť akúkoľvek veľkosť a na mieru vám vyrobia kvalitný obraz, ktorý si už len stačí zavesiť v domácnosti. Výhodou výroby fotoobrazu a vyvolanie fotografií online je jednoduchá manipulácia a pohodlie. Fotografiu z mobilu či notebooku jednoducho nahráte na stránke. Nemusíte nikam chodiť hľadať predajne, kde vám takúto službu urobia. Ďalšou výhodou je tiež cena. Pre cenovú ponuku sa informujte priamo na stránke. Cena záleží najmä od veľkosti fotiek a fotoobrazu.

Mohlo by se vám také líbit...