Produkty

Etiketa na svadobné víno

Jeden z najvýznamnejších dní pre každého človeka je jednoznačne svadba. Deň, kedy povedia áno svojej životnej láske a oslávia tento skutok so svojimi najbližšími. Je úplne prirodzené, že každý ženích i nevesta chcú, aby bol tento deň perfektný a bol premyslený i do tých najmenších detailov. Aká hudba bude hrať? Aký bude prípitok? A čo víno? Toto všetko sú otázky, ktoré si kladú snúbenci ešte pred veľkým dňom.

unnamed (2)

Jednou z veľmi pekných a milých vecí je aj detail na fľaši vína, konkrétne etiketa na ňom. Vedeli ste, že existujú špeciálne „svadobné víno etikety“, ktoré si sami navrhnete? Zvyčajne sa na ne napíše meno ženícha a nevesty, dátum ich svadby a poprípade krátky citát a obrázok. Niektoré páry si volia aj etiketu s vlastnou fotkou, aby bolo víno naozaj autentické. Naozaj závisí celý výber a dizajn etikety len od vás, zvolíte si typ písma, farbu, veľkosť nálepky či materiál, z ktorého bude vyrobená. Rozmer na klasickú 0,75 litrovú fľašu je 8cm x 11 cm, no v prípade, že máte záujem aj o mini fľašky, aj to pre vás dokážeme s radosťou spraviť.

Tieto etikety sú tlačené na samolepiaci papier alebo fóliu, ktorá sa pred začatím nalepí na fľašu vína. Výhodou je, že papier je tiež aj vodeodolný, takže ak hostia obľubujú vychladené víno, môže sa spolu s nalepenou etiketou skladovať v nádobách s ľadom.

ETIKETA-162-min

Pýtate sa koľko vás bude toto príjemné oživenie svadby stáť? Vôbec nie veľa. Za jednu klasickú nálepku zaplatíte 0,30 €, a za špeciálnu vodeodolnú 0,40 €. Ak teda na vašej svadbe bude napríklad 50 vínových fliaš, bude vás to stáť od 15 do 20 eur. Samozrejme, že si fľašu môžete nechať a na pamiatku si ju môžete odložiť do vášho domova.

Zapáčila sa vám táto ponuka? Určite je veľmi dobrým nápadom a očarí ako aj vás, tak aj vašich svadobných hostí. Váš veľký deň bude krásnou spomienkou pre všetkých!

Mohlo by se vám také líbit...