Služby

Intenzívnejšie prežitie vo dvojici

Existuje názor, že vo dvojici to ide lepšie, a to platí aj pri jednom druhu tantrickej masáže, ktorá sa nazýva Couple Tantra masáž. Mnohí určite premýšľate, čo je jej podstata, pre koho je určená a ako celý rituál prebieha. Všetky tieto dôležité informácie si povieme v nasledujúcich riadkoch.

ruky, masáž

Ako už samotný názov napovedá, celý proces musí začať rituálmi, typickými pre pôvod tejto masáž, a tou je privítanie fľašou vína alebo sektu, k tomu čokoládové fondue a nasleduje očista tela. Po namaste rituáli môžete prejsť k ďalšej fáze. Keďže Couple Tantra je určená predovšetkým pre páry, dostaviť by sa mali obidvaja z partnerov a užiť si ju spolu. Vychutnať si Couple Tantra masáž Bratislavatantra ju môžu všetci, ktorí túžia zažiť niečo úplne odlišné ako bývajú klasické masáže. Rozohrejete sa úvodným uvoľnením pomocou teplých uterákov, až potom pristúpite k samotnej masáži. Do tej už váš partner či partnerka nezasahujú, iba sú pri nej prítomní. Základom je, aby obidvaja z partnerov iba odpočívali a prežívali všetko, čo dokážu profesionálne tantra masérky. To, ako dosiahnete vrchol, záleží na tom, ako sa s nimi dohodnete. Môžete to nechať len na ich ruky alebo to dotiahnete do konca už len so svojim partnerom či partnerkou. To isté platí aj o masáži pohlavných orgánov, aj tie môžu byť súčasťou celej procedúry, ale tiež len na základe vášho súhlasu. Na záver vás masérka obdaruje drobným darčekom, čím vám poďakuje za vašu dôveru.

couple-731890_640

Mnohí z nás si nechcú pripustiť, že nás zasiahol stereotyp aj v intímnom živote, a že na udržanie vzťahu si aj táto oblasť spolužitia vyžaduje oživenie v podobe zmeny niektorých zabehnutých rituálov. Ak to neskúsite, nezistíte, či to malo nejaký zmysel alebo nie, takže skúste sa porozprávať s partnerom a nechajte sa rozmaznávať obidvaja naraz. Za posilnenie a obnovu vzájomnej príťažlivosti tento pokus určite stojí.

Mohlo by se vám také líbit...