Produkty

BIOpotraviny a zdravie!

Biopotraviny a vaše zdravie. Najväčšie výhody biopotravín zahŕňajú:
Biopotravina má vyššiu výživovú hodnotu ako jej neekologické náprotivky.
1. Silnejšie, energickejšie telo: Žiadne pesticídy, chemikálie alebo spracované prísady zabraňujúce vášmu systému pracovať znamenajú menšie riziko ochorenia. Nič vás neunaví skôr ako nezdravé jedlo!ovoce.jpg
2. Chutí lepšie: Pravda, nemusí to tak dobre chutiť, ak ste zvyknutí na návykové vlastnosti nezdravých prídavných látok, ako je spracovaný cukor a MSG. Ale po krátkej dobe, keď vaše telo zažije skutočne zdravé jedlo, budete túžiť len po ňom. Na internete dokonca nájdete množstvo zdravých a chutných receptov z týchto potravín, takže môžete si vyberať!
3. Áno, je to lacnejšie: Aj keď niektoré organické potraviny a výrobky sú drahšie, v skutočnosti ušetríte peniaze niekoľkými spôsobmi: Celé jedlo pomáha predchádzať závažným a menším chorobám a ochoreniam, čo znamená nižšie náklady na zdravotnú starostlivosť a menšiu pravdepodobnosť absentovania vo vašej práci. Áno, to je jedna zo skrytých výhod biopotravín. Váš mozog povie vášmu telu, aby jedlo čiastočne (menej porcií) na základe živín, ktoré dostáva. Teraz, keď vieme, že jesť organické znamená viac výživných látok, znamená to, že váš mozog nepovie vášmu telu, aby pokračovalo v jedení ako pri nezdravých potravinách. Nakúpenie ekologických potravín z farmárskeho trhu je neuveriteľne lacné!
4. Do svojho života zahrniete pohyb. Podvedome si ho vaše telo bude pýtať čoraz viac a viac. Pravidelný pohyb prispieva k silnejšiemu a zdravšiemu telu. Spolu s týmito produktmi a ich vhodnou prípravou sa dokonca viete zbaviť nadbytočných kíl!lesní plody.jpg
5. Biopotraviny sú skrátka skvelé nielen chuťovo, ale sú i dostupné ľahšie ako kedykoľvek predtým. V obchodoch nájdete väčší výber a navyše vo svojom okolí môžete navštíviť biofarmu, ktorých je teraz niekoľko. Tak čo, presvedčili sme vás ku kúpe tradičných miestnych, zdravých a chutných potravín?

Mohlo by se vám také líbit...