Produkty

Aby boli nohy v teple

Sú ľudia, ktorí sú zimomraví, ale tiež ľudia, ktorí chodia vyletnení. Ale kto by nemal rád pocit tepla? To platí najmä v pohodlí domova. Keď prídeme domov, prvé čo väčšina urobí a ani si to neuvedomuje je, že sa vyzuje a obúva hneď papuče. Niekto to robí zo zvyku, niekomu je zima na nohy. Papuče môžete nájsť v každom obchode od výmyslu sveta. Farebné, mäkkučké, vysoké, vlnené. Pri kúpe sa takmer nikto nezamýšľa nad kvalitou a funkčnosťou papúč. Často vyberáme podľa vzhľadu. Ale vedeli ste, že v papučiach trávime množstvo času a ako pri výbere obuvi, aj pri papučiach by sme mali brať ohľad na kvalitu.

footwear-6194735_1280

Vlnené papuče sú vlnené ovčie papuče, ručne vyrábané pomocou techniky plstenia vlny. Ručne vyrábané produkty sa nedajú ani porovnať s pásovou výrobou. Každý kus je jedinečný a vyrábaný s láskou. Vďaka vlne, ktorá je prírodný materiál používaný už stáročia, vlnené papuče sú dokonale mäkkučké a vaše nohy budú v príjemnom teple. Zatiaľ čo umelé materiály spôsobujú potenie chodidiel a niekedy máte pocit studených nôh, pri vlnených papučiach je potenie minimálne čím znižujete riziko plesní. Vďaka vlne ani nebudete vedieť, že máte papuče na nohách. Ľahká štruktúra je na nohe veľmi príjemná a vy si ani neuvedomíte, že máte na nohe papuče aj celý deň. Vďaka tvarovanej podrážke nedeformujete svoje chodidlo a zlepšujete svoju chôdzu za čo sa vám vaša chrbtica neskôr poďakuje.

morocco-3433248_1280

Často do seba investujeme peniaze a niekedy zabúdame na takéto bežné veci akými sú každodenné papuče. Aj doma je potrebné cítiť sa príjemne a vlnené papuče sú ideálnym riešením pre každého, kto doma trávi veľa času. Blížiaci sa čas Vianoc môžete využiť na obdarovanie svojho blízkeho práve takýmto milým darčekom. Papuče pod stromčekom tu boli od nepamäti a nesmie chýbať ani tento rok.

Mohlo by se vám také líbit...