Byt

Aby bol váš byt miestom oddychu

Váš vysnívaný byt ste si nádherne zariadili, všetko do posledného detailu sedí. Napriek tomu sa vám zdá, že aj počas relaxu vo vašom domove sa cítite neustále unavení. Môže to byť  zapríčinené geopatogénnymi zónami, ktorí vôbec nie sú výmyslom.  Tak ako kedysi vyháňali šamani zlých duchov, tak by ste aj vy mali zatočiť s nebezpečnými zónami.Dieťa, posteľ, hračka.jpg
Od vynájdenia elektriny nás na každom kroku obklopuje pôsobenie elektrických zariadení. Ak k tomu pridáte elektromagnetické pôsobenie, môžete mať namiesto vysnívaného oddychu, bolesti hlavy, závrate alebo trpieť dlhodobou nespavosťou. Stačí dodržať niekoľko zásad a vyhnete sa týmto problémom.
Pri kúpe, či stavbe vášho bývania sa snažte vyhnúť miestam s veľkým množstvom elektrických rozvodov. V prípade, že sa to nedá, postavte medzi ne a váš dom bariéru. Dôležitý pre ľudský organizmus je spánok a preto svoje postele umiestnite tak, aby vaša hlava smerovala na sever a v jej okolí sa nenachádzali žiadne elektrické zásuvky. Ak sa dá, vypnite na noc všetky elektrické zariadenia v okolí spálne. Najbližšia elektrická zásuvka by mala byť umiestnená minimálne jeden meter od postelí.Elektrikár, zásúvka, oprava.jpg
Na všetky uvedené pravidlá dbajte hlavne v detskej izbe. Práve deti sú najviac náchylné na negatívne pôsobenie elektriny a výbojov. Pri vývoji dieťaťa môžu spôsobiť pri dlhodobom pôsobení dokonca zväčšenie niektorých orgánov v tele. Drevené materiály a absencia zrkadiel taktiež pôsobí upokojujúco a pomáhajú predchádzať únave. Dokonca si môžete zakúpiť rušiče geopatogénneho vlnenia.
Okrem spálne a detskej izby nezabúdajte aj na kuchyňu, ktorá by mala byť presvetlená a plná prírodných materiálov. Miestom, kde trávite veľa voľného času ja obývačka. Práve v nej sa nachádza množstvo elektrických zariadení ako je televízor, play station, či reproduktory. Ak si radi v obývačke pospíte, umiestnite gauč čo najďalej od týchto zariadení.
V prípade, že si nie ste istí, či nie je vo vašom príbytku geopatogénna zóna, môžete si ju dať zmerať odborníkmi. Alebo vám k tomu bude stačiť aj váš domáci maznáčik. Platí pravidlo, že kde si ľahne pes, tam by ste si mali postaviť svoju posteľ.

Mohlo by se vám také líbit...