Služby

Upchaté potrubie už dnes nie je problém.

Predstava upchatého potrubia v kuchyni či kúpeľni môže u mnohých ľudí navodzovať veľmi nepríjemné pocity. Často si totiž myslíme, že riešenie havarijného stavu s upchatou kanalizáciou je možné iba rúbaním do stien či podlahy, aby sme nefunkčné potrubie nahradili novým funkčným. Pri rodinných domoch problémy s kanalizáciou môžu mať ešte hrôzostrašnejší scenár. Ak prípojka kanalizácie je pomerne dlhá a k domu vedie popod záhradu, kvetinový záhon alebo nebodaj chodník, rozkopanie a výmena potrubia môžu majiteľovi privodiť v lepšom prípade iba zlé sny a zhoršený psychický stav.

upchaty sifon

Existuje viacero príčin, ktoré môžu spôsobiť vážne problémy s potrubím či kanalizáciou. Je to podobné ako pri zdravotných problémoch u človeka, ktoré môžu byť chronické alebo akútne. K tým chronickým problémom u potrubia je postupné zanášanie stien potrubia. Tu je veľkým nepriateľom potrubia tuk, ktorý je v kuchyni pravidelne vylievaný do umývadla. Ak sa vodovodné trúbky pravidelne nečistia chemickými prípravkami, ktoré sú na to určené, problémy sa časom určite dostavia. Medzi tie akútne problémy patrí mechanické upchatie potrubia handrou alebo veľmi často detskou plienkou, ktoré sa nedopatrením dostanú do kanalizácie.

upchate wc

Tieto problémy ale už dnes dokážu riešiť odborníci, ktorí s tým majú bohaté skúsenosti a sú vybavení tou najmodernejšou technikou. Kamerové systémy určené na diagnostiku potrubia, či vysokotlakové čistenie kanalizácie je už dnes samozrejmosťou. Dokážu rýchlo a profesionálne prečistiť potrubie, ktoré je zanesené usadeninami alebo mechanickou prekážkou. Ak ste zo západného Slovenska, žijete v blízkosti Kolárova a máte problémy s upchatým umývadlom, WC, odtokom v sprche alebo vám voda neodteká v dažďových zvodoch, krtkovanie Kolárovo ab-krtkovanie.sk vaše problémy spoľahlivo vyrieši. Môžete pritom volať nonstop 24 hodín denne.

Mohlo by se vám také líbit...