Služby

Tantra masáž sa oplatí vyskúšať, človek je potom ako znovuzrodený

Masáže sú známy spôsob ako zregenerovať celé telo, no tantra masáž je trocha odlišný spôsob masírovania. Hovoríme o senzuálnej erotickej masáži, ktorej úlohou je dokonalo zresetovať telo aj myseľ človeka, ktorý sa pre ňu rozhodol. V masážnych salónoch na celom Slovensku pracujú vyškolené a šikovné dievčatá-masérky, ktoré urobia maximum, aby ste od nich odchádzali uvoľnení a oddýchnutí.

žena

Na tantrickú masáž sa treba objednať aspoň hodinu vopred a zároveň si vybrať aj masérku a typ masáže, o ktorú máte záujem. Po príchode do salóna vás privíta príjemná exotická vôňa a hudba, ponúknu vám čaj alebo kávu a na úvod aj sprchu, aby boli dodržané hygienické opatrenia. Potom vás prezlečú do sárongu a až tak môže začať samotný rituál. Podľa toho aký typ masáže ste si vybrali, k vám bude masérka pristupovať. Na výber máte klasiku, magic, special tantra a veľa iných typov, ktoré sú uvedené na internetovej stránke salóna.

V masážnych salónoch sa však neposkytujú sexuálne služby, vstup majú zakázaný aj osoby s kožnými či vírusovými ochoreniami, ale ani ľudia pod vplyvom alkoholu či omamných látok. Vstup má voľný každý dospelý, ktorý si chce tantrická masáž týmto spôsobom oddýchnuť a prísť na iné myšlienky, zresetovať myseľ a prežiť príjemné chvíle v spoločnosti šikovných dievčat. Tie si pomáhajú rukami, nohami, ústami či prsiami a celým telom, aby vás čo najviac priblížili rozkoši a slasti. Masáž lingamu je obľúbená hlavne medzi mužmi, pretože penis je ich citlivý bod a jeho stimuláciou sa dostanú k vyvrcholeniu, čo je cieľom tohto typu masáže.

masáž chrbta

Po skončení masáže sa opäť môžete osprchovať, dajú vám chvíľu na „strávenie“ všetkého prežitého, potom sa s vami rozlúčia pozdravom „namaste“ a tiež dostanete malý darček ako poďakovanie za dôveru. Návšteva v salóne je absolútne diskrétna, vy si celý rituál môžete dosýta vychutnať bez pochybností a ostychu.

Mohlo by se vám také líbit...