Láska

Nezľaknite sa sexuálnych povier

Niekedy je na vine nevedomosť, inokedy strach sa opýtať a niekedy zase dôvera v to, čo nám povedali naši rodičia, či starí rodičia. Našťastie v časoch dostupnosti internetu si môžeme veľa vecí zistiť. Skúsme si však povedať niečo o najčastejších poverách a mýtoch v oblasti sexuálneho života.
Podľa nosa spoznáš kosa. Toto nám vraveli naše mamky a preto často ženy pozerajú na veľkosť nosa, či rúk a podľa toho si vyberajú nádejného sexuálne kanca. Pravda je však taká, že medzi veľkosťou penisu a ostatných končatín nikdy neboli dokázané prepojenia.Siluety muža a ženy.jpg
Páni, ak ste veľmi náruživí a v posteli divokí, nemusíte sa báť, že by ste dostali pri milovaní infarkt. Hlavne starší páni sa daného obávajú, ale pravda je taká, že práve pravidelný sex pomáha predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam. Doprajte si preto milovanie aspoň dva razy do týždňa.
Mladé dievčatá si často myslia, že zabránia neželanému otehotneniu, ak ich partner bude praktizovať prerušovanú súlož. Pravdou však je, že aj bez ejakulácie môže dôjsť k otehotneniu. Preejakulát obsahuje menšie množstvo spermií a preto aj povestná kvapka lásky z vás môže spraviť rodičov.
Pevne dúfame, že už nikto z vás neverí poverám o oslepnutí po masturbácii. Táto činnosť nie je vôbec škodlivá. Práve naopak. Pomocou masturbácie spoznáte vlastné telo a následne viete ľahšie dosiahnuť orgazmus počas milovania.
Muži sa často obávajú, či ich pýcha je dostatočne veľká a budú vedieť spôsobiť žene slasť a orgazmus. Verte tomu, že veľkosť nie je všetko. Pri milovaní ide hlavne o predohru, techniku a príťažlivosť.Chlapi prezlečení za spermie.jpg
Ak chcete zabrániť otehotneniu prostredníctvom toho, že sa budete milovať len počas menštruácie, môžete si pripraviť detskú výbavu. Spermie totiž prežijú v žene až šesť dní a preto môže prísť k otehotneniu aj krátko po skončení menštruácie.
Na záver sa pozrieme na to kedy sme sexuálne na vrchole. U mužov je to okolo dvadsiateho roku života kedy sú plní hormónov, hlavne testosterónu.  Ženy sú na vrchole sexuálneho apetítu okolo tridsiatky a niekedy aj neskoršie.

Mohlo by se vám také líbit...