Láska

7 signálov, ktoré hovoria o tom, že si našla toho pravého

Pravá láska je niečo nádherné a na celý život.

  1. Keď pochybujete o tom, či je to naozaj pravá láska, tak to asi nebude pravá láska.

Pretože keby ste spoznali pravú lásku, tak nepochybujete ani minútu a hneď si ju chcete vziať. Pravú lásku totiž nechcete nikdy stratiť a bojovali by ste o ňu aj z posledných síl. Taká je pravá láska zázračná.

srdce z rúk.jpg

  1. Pravá láska je to vtedy, keď ste nikdy nepomysleli na to, že by ste sa sním rozišli.

Akákoľvek hádka alebo kríza vás postihla, vždy ste chceli riešiť problémy a nie pred nimi utekať. Nemali ste na mysli to, že by ste sa s touto osobou rozišli. Máte stále elán vyriešiť daný problém k spokojnosti a nechcete sa kvôli nemu v žiadnom prípade rozchádzať. To neprichádza do úvahy.

  1. Urobili by ste preňho čokoľvek na svete.

Čím je človek dlhšie vo vzťahu, tým viac začína byt sebecký, no vy ste stále ochotná uberať zo svojich požiadaviek len preto, aby bol váš partner spokojný a šťastný.

  1. Nedokážete si predstaviť ani jednu minútu vášho života bez neho.

Neviete si ani len predstaviť, že by ste museli prežívať dni bez neho. Asi by ste nevedeli, čo robiť, pretože všetko, čo robíte vám dáva zmysel len, keď ste s ním a keď viete, že on vás nadovšetko miluje.

oblak srdce.jpg

  1. Je vaša prvá a posledná myšlienka dňa.

To, na čo myslíme, vytvára náš život. Keď myslíme na svoju lásku, tak sme šťastní a vtedy, keď sme šťastní, vieme, že je to naozaj naša pravá láska.

  1. Neklamete ho.

Keď človek dokáže niekoho oklamať, občas sa to dá prepáčiť. Hlavne, ak sa jedná o milosrdnú lož a časom mu aj tak poviete pravdu, no teraz by bola veľmi zraňujúca.

  1. Čítate tento článok a viete, že čokoľvek sa dočítate, tak to nezmení váš názor na to, že je vaša pravá láska.

Jednoducho si za tým stojíte, že keď sa dočítate hocičo, tak aj tak ho budete brať ako svoju pravú a jedinú lásku. Nezmení to vaše city ani náhodou.

Mohlo by se vám také líbit...