Byt

Zverte svoj byt profesionálom

Na rozdiel od stavby rodinného domu, je rekonštrukcia bytu iná káva. Síce sa môže zdať že odpadá kopa povinností ako je zháňanie pozemku. To či bude spálňa otočená na východ alebo západ. Či rôzne stavebné povolenia ktoré súvisia priamo výstavbou nového domu. To vám pri kúpe bytu nehrozí. Je dokonca a úplne jedna či sa tu budeme baviť o panelovom alebo klasickom tehlovom príbytku. Zase až taký veľký rozdiel v tom nie je. Ak totiž nepatríte k zručným majstrom alebo nemáte vo svojom okolí potrebných odborníkov. Bude lepšie ako to celé zveríte do rúk profesionálom. Skrátka necháte to vykonať firmu. Tá už zabezpečí všetko potrebné čo je treba a na vás ostane iba to príjemné.Moderná obývačka.jpg
 
Výhody sú zrejmé už len z počutia.
 
Samotná rýchlosť opráva závisí od toho čo vlastne chcete. Ak sa rozhodnete pre rekonštrukciu od základu. Musíte počítať že to nebude z piatka na sobotu. No nebude to tiež trvať mesiace. Ale nanajvýš týždne. Pričom vy si tak vo voľnom čase  môžete s kľudom Angličana vybehnúť kam potrebujete.
 
Bez starostí
Ako sme už spomínali. Vy sa prakticky o nič starať nemusíte. Firma má totiž všetko potrebné. A to doslova od technického vybavenia až po remeselníkov. 
 
Máte právo reklamovať nekvalitu
 
Máte možnosť reklamácie. Pretože sa tak ako inde jedná o platenú službu ktorú ste si zaplatili a preto sa nemusíte obávať že ak vám začne tiecť vodovodný kohútik v kúpeľni alebo nepôjde elektrina v obývačke. Prejde im to len tak. Aj tu totiž platí určitá záruka na vykonanú prácu. To nás privádza hneď k ďalšiemu bodu.Dekorácia do bytu.jpg
 
Kvalita nieje zadarmo
 
Za kvalitu sa platí. S tým nič nenarobíte. Nemôžete čakať že ak vám niekto opravy celý byt výrazne pod cenu že to nemá svoj skrytý dôvod. Kvalitný a zručný remeselníci sú dnes proste nedostatkový tovar a firmy to vedia, Preto si ich neváhajú aj patrične zaplatiť. To sa samozrejme odráža aj na výsledne sume za prerobenie bytu.

Mohlo by se vám také líbit...