Vzťahy

Ako byť naďalej dobrými kamarátkami

Našli ste svoju spriaznenú dušu v kamarátke, no bývate od seba trochu viac kilometrov? Nevadí, tak ako sa dá udržať vzťah na diaľku s priateľom, dá sa to aj s dobrou kamarátkou. Záleží len na Vás, ako veľmi chcete, aby Vaše priateľstvo prežilo a bolo aj naďalej pevným a stabilným.kamarátsky vzťah.jpg
Využívajte vymoženosti doby
Vo všeobecnosti platí, že tajomstvo každého dobrého vzťahu tkvie v komunikácii. Nie je tomu inak, ani v tomto prípade. Doba technológií nám teda otvára množstvo brán, tak prečo to nevyužiť? Ak potrebujete radu, zavolajte si cez telefón. Chcete sa vidieť? Zavolajte si cez video prostredníctvom messengeru. Stále platí, že čím viac spolu budete komunikovať, tým lepšie. Váš vzťah bude založený na dennodennej komunikácii a to vzťahu iba prospieva.
Hovorte stále pravdivý názor
Ak Vás Vaša kamarátka požiada o radu, nie je nič viac hlúpe, ako jej klamať. Ak ste najlepšími priateľkami, hovorenie svojho skutočného názoru by pre Vás nemal byť problém. Potrebuje poradiť pri výbere šiat a Vám sa naozaj nepáčia? Povedzte svoj názor otvorene. Bude si ho ceniť viac, ako klamstvo a spoločne dokáže vybrať tie pravé šaty pre ňu.
Doprajte si spoločný večer
Ste od seba ďaleko, no aj napriek tomu sa potrebujete vyrozprávať. Ako to teda zariadiť? Napíšte si presný čas, kedy nebudete nič robiť, iba si pôjdete zavolať. Nalejte si pohár vína a rozprávajte. Túto radu odporúčame aj v prípade, ak sa chcete opiť, respektíve odreagovať.priateľstvo kamarátok.jpg
Ak môžete, trávte spolu čo najviac času
Stále sa nájde čas, kedy si viete obidve zariadiť veci tak, aby ste mali voľno a mohli sa stretnúť. Aj keď je niekedy ťažké nájsť spoločný víkend pre stretnutie, snažte sa, aby ste si veci zariadili tak, aby to šlo. Reálne spoločné chvíle sú predsa nadovšetko a aj Vám to padne dobre.
Naplánujte si spoločný výlet
Plánujte spolu výlety, rôzne akcie, dovolenky. Budete sa tešiť už len zo samotného plánovania, preto neváhajte a začnite s tým čo najskôr. Spoločné chvíle znamenajú spoločné spomienky.

Mohlo by se vám také líbit...