Produkty

Stop suchej a popraskanej koži!

Pokožka je pre naše telo veľmi dôležitá. Starostlivosť o ňu je priam nevyhnutná. Nielen že ju musíte udržiavať hladkú a jemnú, dôležité je ju vyživovať zvonku, ale i zvnútra. Na vyživenie slúžia rôzne krémy, či už parfumované alebo nie. A samozrejme, dôležitá je i čistá voda.
Pokožka telo chráni pred rôznymi vplyvmi. Avšak i medzi nami existujú ľudia, ktorí môžu trpieť na rôzne kožné ochorenia. Asi najčastejším je atopický ekzém. Objavuje sa už u malých detí. Keď sa rozšíri, nepríjemne svrbí a spôsobuje deťom trápenie. Niekedy sa stane, že ekzém sa rozšíri a pri nepozornosti sa môžu vyskytnúť ranky až do krvi.pokožka tvár.jpg
Ako proti tomu bojovať? Na internete a v lekárni nájdete dnes už množstvo produktov zameraných na liečbu tohto problému. Ak nechcete hneď siahnuť po kortikoidných mastiach, je dôležité venovať pozornosť tým, ktoré sú vyrobené na prírodnej báze. Určite za zmienku stoja konopné maste, ktoré majú skvelý účinok a už po pár dňoch používania vidno rozdiel.
My sme sa ale dnes upriamili na dermálnu emulziu Excipial. Je voľne dostupný bez lekárskeho predpisu. Nestojí vás veľa peňazí a navyše je účinný. Aj dlho potom, čo ho nanesiete na postihnuté miesto, vám pokožku vlhkú a jemnú. Okrem toho ho môžete nanášať na celé telo, pretože je vhodný celkovo ku suchej pokožke.koža žena.jpg
Skúsenosti s týmto produktom sme mali niekoľkokrát a na ekzém naozaj pomáha. Zakúpite si ho naozaj v akejkoľvek predajní liekov. Okrem iného nie je parfumovaný, takže vám pokožku viac nedráždi. Upokojí ju a ranky sa časom samé zacelia. Okrem toho vám vydrží dlho, pretože stačí naozaj malé množstvo na postihnuté miesto.
Ak si teda s vaším kožným problémom neviete už dlho rady, prípadne máte dlhodobo suchú a popraskanú pokožku a skúsili ste už naozaj všeličo, skúste tento produkt a sami uvidíte, či pomôže rovnako vám tak, ako pomohol i nám.

Mohlo by se vám také líbit...